فرصتها اتفاق نمی افتند ، شما خالق آنها هستید

وندور لیست ایران در یک نگاه

همانگونه که مستحضرید صنعت ساختمان بعنوان یکی از حوزه های در حال تکامل و توسعه در ایران می‌باشد. حال در این میان کارگروههای این صنعت پررونق همیشه دغدغه هایی از جمله تامین خدمات، متریال و منابع مالی را داشته اند ، نظر به درایت چندی از بزرگان این حوزه ، کارگروهی تخصصی برای اولین بار در ایران بنام کنسرسیوم وندور لیست ایران تشکیل شده و از آنجا که از نام کنسرسیوم می‌توان برداشت کرد این مجموعه با هدفی مشترک بر  ایجاد فضایی امن و تخصصی در کلیه امور صنعت ساختمانها ( تجاری،اداری،مسکونی ،درمانی، ورزشی و غیره )  ایجاد شده است.

این مجموعه با سمپوزیوم معتبرترین و برجسته‌ترین سرمایه‌گذاران، معماران، سازندگان، مهندسان مشاور، تامین کنندگان متریالهای ساختمانی و حتی بخش عمده‌ای از کارفرمایان، بهره‌برداران و مصرف‌کنندگان تاسیس شده است.

حضور واسطه ها در بازار صنعت ساختمان منجر به افت کیفیت خدمات ، کاهش خرید و فروش و عدم ثبات در بازار شده ، ما برای از بین بردن ریشه  این معضلات با رسالت حذف واسطه ها بستری امن ایجاد نموده ایم ؛ تا با شرایط زمانی و پرداختی مناسبتر، کنترل بر اجرای تعهدات طرفین ، ایجاد یک فضای تهاتری و نیز مشارکت در تکمیل پروژه ها این چالش را مرتفع نماییم  .

کارگروه های تامین منابع مالی ،معماری،مهندسین مشاور،سازندگان و سرمایه گذاران و کارگروه تخصصی  تامین کالا  که شامل موارد زیر  می‌باشد:

وندور لیست

وندور لیست ایران – تامین متریال ساختمان های ایران

(انواع: درب،پنجره،نمای ساختمان،محوطه و فضای باز ،آمفی تئاتر،تجهیزات اداری،کفپوشها ،سازه،سرمایش و گرمایش مرکزی و خانگی،عایقها،سیستم تهویه مطبوع، ماشین آلات نظافت صنعتی،آشپزخانه ، سردخانه و خشکشویی صنعتی،تاسیسات و ملزومات الکتریکال،تامین کننده انرژی الکتریکی،آسانسور، پله برقی و رمپ ، سنگ ، سرامیکهای استاندارد و اسلب،کاشی،آهن آلات،شیرآلات،سرویس بهداشتی، استخر، فوندانسیون، بتن و غیره)

پیشاپیش از همراهی شما بزرگواران کمال قدردانی را داریم

 

وندور لیست ایران

(مرجع تامین و تجهیز کالای ایرانیان حامی صنعت ساختمان)

Author: